Tüp Takip Sistemi

Tüp Takip Sistemi, Sanayi Bakanlığı ile Entegreli

Tüp Takip Sistemi, Sanayi Bakanlığı ile Entegreli

Sanayi bakanlığı takip sistemi ile entegreli şekilde çalışan, bakanlık standartlarına uygun 2 boyutlu barkod özellikli olup, Sanayi Bakanlığı tarafından oluşturulan bakanlık merkezindeki web servislerine, ilgili tüm işlem ve hareketleri aktarabilme özelliğine sahiptir. Sanayi bakanlığı Basınçlı Gaz Tüpleri ve Manifoldlu Tüp Demetlerine ilişkin yayınlanan bildirilerce sürekli olarak otomatik güncellenen yapıdadır.

Kolay Kullanım

Nixpin Tüp Takip Otomasyonu kolay kullanılan bir kullanıcı arayüzü sunarken hiçbir teknik bilgi gerektirmeyen el terminal yazılımı sayesinde her seviyede çalışanın kullanımına olanak tanımaktadır. El terminallerinde sadece müşteri seçimi ve karekod okuması yapıldıktan sonra yapılan bu işlem sisteminize ve sanayi bakanlığına hatta muhasebe programınıza kadar kaydedilmektedir. Bu sistem ile hata sıfıra indiğinden hiçbir koşulda tüpünüzün kaybolması ihtimali yoktur.

Tüp Takip Otomasyonu nedir?

Programımız paket uygulama olmayıp isteğe bağlı dizayn edilebilmektedir. Yasal Mevzuatlara uygunluk dışında kendi ihtiyaç talepleriniz seçtiğiniz formatta dizayn edilebilmektedir. Satış ,Dağıtım, Tüp Dolum ve Tüp Test işlemlerini gerçekleştiren Gaz sektörü firmalarına yönelik özel çalışmadır. Her bir tüpün kimlikle takip edildiği bir temel üzerine oturan çözümdür. Tüplerin üzerine yapıştırılan bakanlık standartlarına uygun kare barkodları oluşturulmaktadır. Bu barkodların içinde saklı Tüp Seri No bilgisiyle tüplerin bütün süreçleri takip edilebilir duruma gelmektedir.Bu şekilde kurgulanan bir takip sisteminde, bir Tüpün yaşam döngüsü içerisinde kimler tarafından kullanıldığı, bakanlığa anlık veya toplu olarak raporlanır.

Stok Yönetimi

Tüp Takip modülü ile müşterilerinizde bulunan tüp stoğunuzu anlık görebilirsiniz. Müşteri Tüp Anlaşmalarınızı yanlızca miktarsal olarak değil seri bazında dahi indirgeyerek, irsaliyelerinizi bu detayda oluşturma özelliğinde olup, tüm hareketlerinizi sanayi bakanlığı tarafından oluşturulan takip sistemine bildirmiş olursunuz!

Tüp Takip Otomasyon Sisteminin Faydaları

Sanayi Bakanlığı Standartına uygun 2 boyutlu Özel Tüp Barkod Yapısı İle Seri Bazında Tüp Takibi, Test Tarihi Geçen Tüpler İçin Uyarı Sistemi, Sanayi bakanlığı takip sistemine entegre çalışabilme, Depolardaki Anlık Tüp Stok Durumunu İzleyebilme, Müşteriye Yapılan Tüp Satışları ve Geri Alınan Boş Tüp İşlemleri, Bölgesel Bazda Müşteri ve Tedarikçi Takibi, Aylık Satış Analizleri, Tüp Kiralama İşlemleri ve Kira Satış Analizleri, Başka Hiçbir Programa İhtiyaç Duymadan 2D Tüp Barkodu Basımı, Müşteri ve Tedarikçi İçin Tüp Mutabakat Raporları, Müşteri ve Ürün Bazında Fiyat Belirleme Esnekliği, Online ve Offline Çalışabilme Özelliği, Sarf Malzeme Stoku ve Satışları, Borç/Alacak Takibi, Çek/Senet Portföy Yönetimi, Tüp Test İşlemlerinin Tarihçesi, Dağıtıcı Araç Depolarının ve Anlık Stok Durumlarının İzlenmesi, Tüp Sayım İşlemleri Toplu Faturalama Kolaylığı, Tüp Cinsine Göre Toplamlı ve Seri Detaylı İrsaliye ya da Fatura Dökebilme, Araç Depoları ya da Yerel Depolar Arasında Tüp Stokunun Transfer İşlemleri, Tüp Dolumu İşlemlerinin Kolayca Yapılabilmesi.