Sektörel Çözümlerimiz

Kurumsal Portal Çözümleri, Mobil Uygulamalar,  Performans Değerlendirme Sistemleri, Yetkinlik Yönetim ve Gelişim Sistemleri,  E-Ticaret Sistemi, Kurumsal E-Öğrenme, Çözümleri, Kurumsal Web Sitesi

DEMO GÖRÜNTÜLE

Teknoloji Çözümlerimiz

  Altyapı Çözümleri, Sistem Yazılımları, Proje Portföy Yönetimi, BT Yönetimi

Bize Ulaşın

HER ZAMAN HER YERDE

Nixpin RS+

Güzellik Merkezleri, Diş klinikleri, Diyetisyenler, kuaför salonları vb. (randevu ile çalışan bütün kurumlar)'nın kullanabileceği Nixpin RS ile randevularınızı takip etmek daha kolay...

UZMANLIKLAR

Profesyonel Hizmetlerimiz

Müşterilerimizin kendileri için en iyi olan çalışma şeklinin ne olduğunu öğrenmeleri, bunu daha ileriye taşımaları ve sürekliliğini sağlamaları yolunda attıkları her adımda onlarla birlikte ilerleme prensibiyle oluşturuldu.

SEKTÖREL YAZILIMLAR

Sektörünüze özel sorunları ve çözüm önerilerinizi dinliyoruz ve sizlerle birlikte çözüm oluşturuyoruz. Bu sayede istek ve ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılayan çözümleri kullanıyorsunuz.

KURUM İÇİ YAZILIMLAR

İhtiyaçlarınızı analiz ederek, kurumsal kimliğinizi yansıtacak Web, Mobil ya da Masaüstü Uygulamalar geliştirebilir, farklı birimleriniz için geliştirilen çözümleri birbirine entegre kullanım olanağı sağlayabiliriz.

BİLGİ İŞLEM DANIŞMANLIĞI

Hedeflerinize ulaştıracak en yeni bilgi teknolojilerini kullanarak, bilgi işlem ortamlarının planlanması, yapılandırılması, kurulması ve yönetimi ile ilgili destek veriyoruz.

Tamamlanmış Proje
Mutlu Müşteri
Cloud Desing
Servis Sağlayıcı
Bayiler