HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Aybilgen Türkiye merkezli yerli teknoloji şirketidir. Yazılım sektörü başta olmak üzere Ar-Ge faaliyetleri Bulut teknolojileri ve Yapay zeka alanında faal olarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Kaliteli hizmet ve faydalı ürün sunabilmek için teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmaktadırlar.

Biz Kimiz?

Aybilgen; teknolojinin sunduğu tüm olanaklar ile her sektör ve ölçekten şirketlere, yenilikçi yaklaşımlar ve yeni teknolojilerle yazılım çözümleri sunmak için hizmete başlamıştır. Bingöl ’de faaliyetlerini sürdürmekte olan Aybilgen, ürettiği çözümler ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra çevresel ve toplumsal konulardaki duyarlılığıyla da Türkiye’nin öncü firması olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyonumuz

Bilim ve Teknoloji gün geçtikçe gelişmekte ve güçlenmektedir. Dünyada Bilim ve Teknoloji’de yaşanan büyüme ile ülkemiz de, bilgi ve teknoloji toplumu olma yönünde bir sürece girmiş ve çalışmalarına devam etmektedir. Ekonomik büyüme ile de güçlenen bilgi toplumu, kurumları bilgi ve iletişim teknolojilerini daha güçlü hale getirme ve insan kaynaklarının daha nitelikli ve yetkin hale getirilmesine neden olmuştur. Aybilgen olarak misyonumuz günümüzde yoğun rekabet koşulları içerisinde sürekli değişim süreci yaşayan kuruluşlara bilişim sistemlerini daha etkili ve verimli kullanmalarını sağlamak için kurumsal yazılım ve özel yazılım hizmetleri vermektir. Aybilgen bilişim çözümleri, ihtiyaç duyulan çözüme geniş bir bakış açısıyla bakar ve analiz eder, yenilikçi, yüksek teknoloji çözümler sunar. Hizmetlerini müşteri odaklı olarak sunan Aybilgen sunulan her iyi hizmetin başarı olarak geri döneceğine inanır.

Ekibimiz

 Aybilgen ekibi olarak; ihtiyaçlarınıza net çözümler sunmak için çalışıyoruz.Teknolojiyi ve bilişim dünyasını yakından takip ediyoruz.Takım çalışması içerisinde tüm isteklerinizi, ihtiyaçlarınızı analiz ediyor ve en uygun çözümü uyguluyoruz.
Alanlarında deneyimli, büyük ölçekli projelerde başarı ile uygulama geliştirmiş, değişime ve gelişime açık, teknolojiyi ve trendleri yakından takip eden, güçlü, genç ve dinamik bir kadroya sahibiz.
Bu güne kadar sunduğumuz hizmetlerimizde müşterilerimizden aldığımız başarılı geri dönüşlerin mutluluğu ile hizmet kalitemizi her geçen gün arttırarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

DEĞER KATAN YAKLAŞIMLARIMIZ

MEMNUNİYET

Müşterilerimizi en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık, hizmet anlayışımızda önceliğimiz müşterilerimizin mutluluğu.

İNOVASYON

İhtiyaçlarınıza net cevaplar vermek ve fayda sağlayabilmek amacıyla ürünlerimiz ve hizmetlerimizde farklı, değişik, yeni fikirler geliştirmekte ve bunları uygulamaktayız.

TEKNOLOJİ

Sizlere kaliteli hizmet ve faydalı ürün sunabilmek için teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmaktayız.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Oluşturduğumuz değerleri geleceğe daha sağlıklı aktarmayı hedefleyen bir yönetim anlayışı içerisindeyiz.

İNSAN ODAKLI

En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır. Yönetim anlayışımız insana saygıya dayanır.

TASARIM

Topladığımız bilgi ve verileri değerlendirirken, akıl gözümüzle görür, özgün kurgular ortaya çıkartırız.

DİNAMİZM

İşimize geniş bir bakış açısıyla yaklaşıp hayal ederiz, farklı çözüm yolları ve yeni fikirlerle yaklaşımda bulunuruz.