ERP

ERP Sistemleri

ERP
  • Stok kaydı sınırı olmadan dilediğiniz sayıda stok kaydı tanımlayabilmek Nixpin ERP programıyla artık çok rahat!
ERP (kurumsal kaynak planlama) , işletmelerin kaynaklarını (insan kaynakları fiziksel kaynaklar finansal kaynaklar) bir araya getirerek uçtan uca yönetilmesini ve verimli olarak kullanılmasını sağlamak ya da desteklemek için geliştirilmiş sistem ve yazılımların genel adıdır. Klasik bir ERP yazılımı işlem yapabilmek için bilgisayarın çeşitli yazılım ve donanımlarını kullanır. ERP sistemleri temel olarak değişik verilerin saklanabildiği bütünleşik bir veri tabanı kullanırlar.

ERP sistemleri müşteri siparişlerinin müşteri temsilcileri tarafından alınıp yükleme yapılana kadar ve finansın gönderdiği fatura bilgileri gibi tüm verilerin toplandığı yerdir. Üretimin sürdürülmesi için plan yapma ihtiyacı ile doğan ERP ‘nin açılımı “Enterprise Resource Planning” her ne kadar planlama adı ile tarifenmiş olsa da esasen yapılan iş yönetmedir. Planlamaya veri sağlayan bu altyapı yazılım ile birlikte birçok donanım da dâhil olduğu çok sayıda bileşen içerir.

ERP projeleri hızlı ve büyük ölçekli faydalar sağlar. Bu faydalar maliyet tasarrufundan, verimlilik artışına kadar uzanırken; aynı zamanda çok daha etkili ve hızlı bir karar mekanizmasını yönetim kademesine kazandırmayı mümkün kılar.

Cari kaydı sınırı olmadan oluşturacağınız cari kartlarında dilediğiniz türde istediğiniz kadar kart oluşturarak bu  carilerinize teklif hazırlayabilir,  fatura kesebilirsiniz.
  • Yedekleme sınırı yok!
Web Ticari , E-Muhasebe programı temel yedekleme hizmetini ücretsiz vermektedir. Akıllı telefon, tablet ve benzeri cihazlar ile uyumlu hazırlanan arabirim sayesinde bilgilerinize her yerden ulaşmak, ve yönetmek; ürünlerinizi görüntülemek ve satmak kolay hale geliyor.